14 Haziran, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Ak Parti Seçim Bürosunu Melih Gökçek Açtı…

Ak parti seçim koordinasyon merkezi açılışına Eski Milletvekili Hasan Hüseyin CEYLAN, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Melih GÖKÇEK, Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN, Ak Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız KARA, Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen AYAR katıldı.

Törende konuşan Ak Parti Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN;

 

“Değerli Beypazarılı Hemşehrilerim, Sizlerle beraber olmak, benim en mutlu günüm, Allah hepinizden razı olsun, o alkışlayan elleriniz dert görmesin. Allah hepimizden razı olsun. Kıymetli büyüklerim, kıymetli arkadaşlarım, 30 mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin ülkemize ve Beypazarımıza hayırlar getirmesini Allahımdan istiyorum. O gün daha çoşkulu şekilde bu meydanda buluşmayı nasip eylesin.” dedi.

Ankara büyükşehir belediye başkanı Melih Gökçek'te yaptığı konuşmada bugüne kadar Beypazarına yapılan hizmetleri ve bu hizmetlerin devam edeceğini söyledi.Belediye başkanı Cengiz Özalp'e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Gökçek Beypazarına bir futbol takımı kazandıracaklarını belirtti.
Yapılan konuşmaların ardından Ankara büyükşehir belediye başkanı Melih Gökçek ve Beypazarı Belediye Başkan Adayı Tuncer KAPLAN seçim koordinasyon merkezini birlikte açtı.

 

Benzer yazılar