18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Ak Parti Pazar Yürüyüşünde Buluştu…

Ak parti Beypazarı teşkilatının düzenlediği pazar yürüyüşü Sabagöz vadisinde gerçekleştirildi.

Ak parti Beypazarı belediye başkan adayı Tuncer Kaplan ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen yürüyüş Sabagöz vadisinde 6 km'lik bir güzergahta yapıldı.Katılımcıların sıcak sohbetleri ile neşeli bir ortamda gerçekleştirilen yürüyüş sonrası katılımcılara simit, çay, Beypazarı Kurusu ve havuç suyu ikram edildi.

Katılımcılara hitaben bir konuşma yapan Ak parti Beypazarı belediye başkan adayı Tuncer Kaplan Beypazarı turizminin ihmal edilmiş bir güzelliği olan Sabagöz vadisini tercih etmelerinin sebebinin bu güzelliğe dikkat çekmek olduğunu söyledi.Tuncer Kaplan böylesi doğal güzelliklere sahip olan vadinin yapılacak projelerle Beypazarı turizmine kazandırılacağını belirtti.

Ak parti Beypazarı belediye başkan adayı Tuncer Kaplan katılımcılara ikram edilen havuç suyunun sağlık için öneminden bahsederken, başta mide olmak üzere insan sağlığına önemli katkıları olan havuç suyu konusunda yaklaşık üç yıldır araştırma ve çalışmalar yaptıklarını, gerekli tanıtım yapılması halinde Beypazarı havuç sektörüne önemli bir gelir kaynağınında havuç suyu ile sağlanacağını söyledi.

Ak parti Beypazarı belediye başkan adayı Tuncer Kaplan yürüyüş sırasında Sabagöz vadisinde bahçeleri bulunan vatandaşların belediyenin kendi bahçelerinin önünden geçen su hattından kendilerine su vermediği yönündeki şikayetlerine konuyu inceleyip gereğini yapacağım sözü verdi.

www.starfmhaber.com-ilyas aydoğan

Not:Haberlerimizin altına bundan sonra adres ve isim yazıyoruz ki kopyala yapıştır yapan ve kaynak bile yazmayan sayın basın kaynak yazamaya bile zahmet etmesin.

 

 

Benzer yazılar