18 Mayıs, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Ak Parti İlçe Teşkilatı İstifa Etti…

Ak Parti İlçe Teşkilatı istifa etti.

İstifa açıklamasını Başkan Ali ÇAKIROĞLU yaptı

AK Parti Beypazarı İlçemizin 5. Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığına aday oldum,parti büyüklerimizin güveni ve delegemizin teveccühü ile İlçe Başkanı olarak seçildim.Yönetim kurulu üyesi Arkadaşlarım ile bir konuda kendimize söz verdik ve çok çalışarak Beypazarı İlçemizde partimizi daha üst seviyelere çıkarma konusunda mutabakata vardık.Partimizin tüm kademeleri ile 2015 yılı Milletvekili Seçimlerinde yoğun bir şekilde çalıştık ve partimizin Ülke genelinde almış olduğu oy oranının üzerinde % 48 oy aldık.Yaptığımız değerlendirme de elimizden geldiğince çalışmamıza rağmen bir önceki seçimlerde alınmış oyun altında kaldık.

Bazı partilerin genelde oy oranının düşmesine rağmen Genel Merkezlerinin önünde davul zurna çaldırarak kutlama yapmaları anlaşılır gibi değilken ben bizzat şahsım,bu sonuçlardan vazife çıkarıp görevimi benden daha iyi yapacak Arkadaşlarıma bırakmak istiyorum.

Bu vesile ile bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada partimin vereceği her görevi emir sayacağım konusunda söz veriyor ve İlçe Başkanlığından istifa ediyorum.

Ali ÇAKIROĞLU

AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı

Benzer yazılar