21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

AHMET YILDIRIM VE VEDAT GÜNEŞ ANKARA KİTAP FUARI’NDA…

Çocuk ve gençlik kitapları yazarı Ahmet Yıldırım ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü Müşaviri, şair-yazar, kişisel gelişimci Vedat Güneş, Ankara Kitap Fuarı’nda kitaplarını imzalıyor.

Eylül Fuarcılık tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Ankara Kitap Fuarı, 3 Ocak’ta Söğütözü Caddesindeki ATO Fuar ve Kongre Merkezinde, kitapseverlere kapılarını açtı. Fuara yaklaşık 250’ye yakın yayınevi, sahaf ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Kitapseverler, 12 Ocak’ta sona erecek fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edebiliyor.

8. Ankara Kitap Fuarı’nda, ziyaretçilerin izleyebileceği konferans, açık oturum, panel, söyleşi, kişisel gelişim semineri, öykü atölyesi ve şiir dinletileri gibi birçok etkinliğin yanı sıra, ünlü yazarlar da imza günlerinde okuyucularıyla buluşuyor.

Yılın ilk fuarında Vedat Güneş, 4 ve 5 Ocak günlerinde, Yükseliş Kişisel Gelişim Merkezi Yükseliş Yayınları Standında, “Müdür Müdür Müdür” isimli yeni kitabını imzaladı. Ahmet Yıldırım da 9 Ocak’ta Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) Standındaki imza gününde kitapseverlerle buluşuyor. Yıldırım, 14.00- 18.00 saatleri arasında, Arkadaş, Mızıkçı, Mevlana’dan Damlalar ve Azatlık Aşkı Dünyanın Çatısında Bir Türk Çocuğu isimli kitaplarını imzalıyor.

Benzer yazılar