21 Ocak, 2022

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Abdullah Özdemir Yunus Emre Termik Santralinde…

CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal ve CHP Beypazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Abdullah Özdemir, Adularya Yunus Emre Termik Santrali ve kömür havzasını ziyaret etti.

Halen yapım aşamasında bulunan santralde incelemelerde bulunan Dr.Abdullah Özdemir'e işletme müdürü İbrahim Kasımoğlu eşlik etti ve tesis hakkında bilgi verdi. Yapılan görüşmede Dr. Abdullah Özdemir bölgemizde istihdam sağlayan ilk özel termik santralin önemine değindi. çok sayıda Beypazarı'lı hemşerimizin maden ve inşaat sahasında çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. böylesine büyük bir tesisin Beypazarı'nın ekonomik ve sosyal hayatına olumlu etkisi ve Beypazarı'nın tanıtımına katkısının büyük olacağını belirtti. Ancak Beypazarı'ndan Adularya Maden ve İnşaat alanına ulaşım yolunun virajlı ve dar oluşu ile zemininin kötü olmasını değerlendiren Dr. Özdemir, belediye olarak bölgemizdeki böylesine büyük olan firmalarla iş birliğine açık olduğunu belirterek çok sayıda Beypazarı'lı hemşerilerimize iş olanağı sunan işletmeye yol ve yerleşke konusunda belediyenin yanlarında olacağı sözünü verdi.

Görüşmede İbrahim Kasımoğlu ise işçilerin rahat yolculuk yapabilmesi için yola ihtiyaçları olduğunu belirterek, işçilerimiz bizim için çok önemlidir. onların her türlü  rahatını düşünüyoruz. madende çalışırken kafalarında sorun olsun istemiyoruz. dedi. Kasımoğlu ayrıca, işçilerimizin sosyal tesisleri tam olan yerleşim yerlerinde ev sahibi yapılması için çalışma yaptıklarını belirterek Beypazarı Belediyesi ile yakın ilişki içinde olmanın kendilerine güç vereceğini sözlerine ekledi.

Heyet öğle yemeğini tesiste yedikten sonra sahada incelemelerde bulundu. Oldukça sıcak geçen görüşmelerde İbrahim Kasımoğlu, Dr. Abdullah Özdemir'e başarılar diledi.

Benzer yazılar