19 Eylül, 2021

StarFmHaber Beypazarının Sesi...
sağ1 reklam
sağ reklam

Abdullah Özdemir 2013’ü Değerlendirdi…

CHP Beypazarı Belediye Başkan adayı Dr. Abdullah Özdemir 2013 yılı seçim çalışmalarını ve Beypazarı siyasi hayatını  değerlendirdi. Dr. Özdemir Beypazarı'nda halkla yapılan görüşmeler ışığında halkın kanaatlerini paylaştı.

Yaklaşık 3 aydan beri köylerimiz başta olmak üzere neredeyse tüm hemşerilerimizle görüşen, sorunları istek ve dilekleri yerinde dinleyen CHP adayı Dr. Abdullah Özdemir adeta halkla kaynaştı kucaklaştı.

2013 yılında Kavga, karalama ve iç çekişmelerden bıkmış olan Beypazarı seçmeni sadece  oy alma  gezisine çıkmış değil kendini ve gelecek güzel günlerin Beypazarı'nı anlatan yeni bir siyasetçi ile tanışmış oldu.

Sadece konuşmayan, Beypazarı’nda olup biten her şeye duyarlı plan ve projeleriyle iş yapan, güçlü, sevilen, çalışkan bir adayla seçimlerde bende varım diyen CHP ise tüm dikkatleri üzerine çekti. Artık Beypazarı'nda dengeler değişmeye başladı.

Diğer siyasi partilerde aday çekişmeleri ve hesaplaşmalar süregelirken CHP adayının halkın arasında sık sık görülmesi neredeyse tüm hemşerilerimizin dikkatinden kaçmadı ve herkesimden vatandaşımızın sempatisini topladı.

Değerli hemşerilerim; Beypazarı 2013 yılını oldukça durgun geçirdi. Halkımız  geçen dönem 5 yılını kaybetmiş turizm başta olmak üzere tüm sektörler bu durgunluktan nasibini almıştı. Ankara'nın en güzel ilçesi olan Beypazarı önümüzdeki yıllarını kazanmak, hakkettiği yere gelmek için bu dönem seçimini yapacaktır. İktidar nimetlerinden umduğunu alamayan şehrimiz geleceği gören Beypazarı'nı  her alanda temsil edebilecek eşit adil ve tarafsız bir belediye başkanı arayışı içindedir.

Gelecek güzel günlerine sahip çıkan  hemşerilerimiz artık parti değil, belediye başkanı seçmesi gerektiğini biliyor. Halkımız güçlü, yapan, muktedir bir başkan istiyor. Bu seçimde ilklerin yaşanması beklenen şehrimizde CHP adayı Dr. Abdullah Özdemir' in anketlerde ilk sırada çıkmasının tesadüf olmadığının herkes tarafından kabul edilmesi gözlerden kaçmıyor.

Mansur Yavaş Milli Takım…

2013 yılı sonlarında yaşanan en güzel gelişmelerden biride şehrimizin en önemli siyasetçi ve siması olan Mansur Yavaş'ın CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması idi . Halk tarafından sevinçle karşılanan Yavaş’ın adaylığı Beypazarı'nı ve tüm halkımızı  bir kez daha umutlandırdı. Neredeyse 100 yılda bir olur bu şans değerlendirmesini yapan hemşerilerimizden parti gözetmeksizin Mansur başkana tam destek sözü geldi.

Mansur mu Melih mi sorusu Beypazarı’nda ve bölgemizde koşulsuz Mansur yanıtını aldı. Mansur Yavaş artık ay yıldızlı milli takımımızdır.

Değerli hemşerilerim;

Ben, Sizin aranızdan çıkan biri olarak gelecek güzel günlerin Beypazarı için siyaset yapan bir adayım. Aranızda ve hep yanınızdayım. Beypazarı'nda tüm parti adayları ve bağımsız adaylar da demokratik kurallar içinde siyaset yapıyorlar vaatlerde bulunuyorlar ama benim diğer adaylar gibi heybem boş değil, heybem taş değil.

Benim heybemde iş var benim heybemde  ekmek var. Çünkü Herkesin mutlu sağlıklı yaşadığı, kazançlı bir Beypazarı görmek, duymak ve hissetmek için yola çıktım. 30 Mart akşamı Beypazarı kendine yakışan başkanını seçecek. Çünkü Beypazarı'nın önümüzde ki yılları aydınlıktır çünkü Beypazarı bunu hakkediyor.

Saygı ve sevgilerimle…

Benzer yazılar